Jednorázové rukavice

Nabízíme rukavice s širokou škálou využití, jenž jsou nezbytnou součástí výbavy nemocnic, ale přijdou vhod i v dílnách či gastro podnicích. Podle účelu využití je vhodné zvolit ten správný materiál.

Jednorázové rukavice
Dona

DONA - Naše privátní značka

Rukavice značky DONA® se vyznačují vysokou pevností se současně vysokou požadovanou citlivostí při práci. Úroveň bezpečnosti a pohodlí jsou výsledkem desítek let vývoje.

Značky

Latexové rukavice

Latexové jednorázové vyšetřovací rukavice značky DONA ® se vyznačují vysokou pevností se současně vysokou požadovanou citlivostí při práci. Jsou učeny pro výkon vyšetřovacích, ošetřovacích, diagnostických, terapeutických a dalších prací ve zdravotnictví. Jejich široké využití je i v mnoha dalších oborech.  Rukavice jsou pouze na jedno použití. Latexové rukavice nejsou určeny pro použití v případech přímého kontaktu s agresivními chemikáliemi. Tento druh rukavic není též vhodný pro osoby trpící alergií na latex. Pro alergiky doporučujeme rukavice nitrilové nebo vinylové.

Nitrilové rukavice

Jednorázové rukavice splňující nejnáročnější požadavky na ochranu a pohodlí zdravotníků i pacientů. Současně slouží jako ochranné pomůcky pracovníků v mnoha průmyslových a zpracovatelských oborech. Nitrilové rukavice neobsahují přírodní latex ani žádná zaprašovadla a nezpůsobují tak alergie. Výborně padnou, poskytují dokonalé pohodlí a dotekovou citlivost, to vše za skvělou cenu. Snadno se navlékají a přizpůsobují tvaru ruky. Rukavice jsou určeny na jedno použití.

Doplňkové zboží k jednorázovým rukavicím

Myslíme nejen na pohodlí při nošení rukavic, ale i na jejich skladování a dostupnost, když jsou zrovna rychle potřeba.

Proč nakoupit u nás?

Zakládáme si na individuálním přístupu ke klientům i vývoji samotných produktů. Bezpečnost a pohodlí při jejich užití jsou výsledkem dlouhodobého vývoje a testování.

Poznejte nás blíže

Produkty máme řádně registrované

Dokážeme reagovat velice rychle

Vyřídíme i drobné objednávky

Group 12Created with Sketch.

Specializujeme se na úzký sortiment

Máte zájem o naše produkty? Volejte +420 482 313 595 +420 482 313 389

Poptávka