Operační rukavice

Vysoce kvalitní operační rukavice, které poskytují specialistům hodnotnou pomůcku, jenž jim umožní při jemných chirurgických výkonech plně využít svých schopností.

Operační rukavice

Základní rukavice

Operační rukavice Dona jsou výsledkem využití dlouholetých zkušeností a komplexních znalostí materiálů. Při jejich výrobě podléhají nepřetržitým a přísným kontrolám veškeré procesy a kvalita. Ve výrobním procesu se operační rukavice zbavují většiny alergenů – výsledkem je dobrá snášenlivost s pokožkou. Anatomický tvar rukavice s ohnutými tvary prstů (a rozšířený hřbet ruky zabraňují únavě. Lehce zdrsněný povrch poskytuje vhodný úchop a zabraňuje nežádoucímu klouzání i ve vlhkém prostředí.

Speciální rukavice

Vzhledem k tomu, že úplně veškeré požadavky nesplňuje téměř žádná rukavice, je pro danou oblast použití velmi důležitá volba nejvhodnější rukavice. Ochranné funkce přitom závisí na materiálu daných rukavic, látce, které má být rukavice odolná, a také na mechanickém namáhání, kterému je rukavice vystavena. Současně významnou roli hraje také doba použití rukavice. Požadavky mohou být různé: Kromě ochrany proti chemikáliím a čisticím prostředkům jsou rukavice nutné k zamezení rizika infekce, zejména infekčních onemocnění přenášených krví. Speciální rukavice jsou nepropustné pro kapaliny a chemikálie, přesto elastické; přizpůsobí se tvaru ruky a nemají nepříznivý vliv na pokožku ani schopnost potřebného citu v prstech.

Proč nakoupit u nás?

Zakládáme si na individuálním přístupu ke klientům i vývoji samotných produktů. Bezpečnost a pohodlí při jejich užití jsou výsledkem dlouhodobého vývoje a testování.

Poznejte nás blíže

Produkty máme řádně registrované

Dokážeme reagovat velice rychle

Vyřídíme i drobné objednávky

Group 12Created with Sketch.

Specializujeme se na úzký sortiment

Máte zájem o naše produkty? Volejte +420 482 313 595 +420 482 313 389

Poptávka